معرفی اجمالی محصول

دستگاه فیشیال صورت آکواپیل 5 کاره کره ای 5in1 AquaPeel Up Korea

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


دستگاه آکواپیل 5 کاره کره ای که دستگاهی فوق العاده قوی و ارزان قیمت است که عملکرد ها و کاربردهای زیر را داراست:

  • دسته میکرودرم هیدروژنه یا همان میکرودرم آبرسان

پاکسازی صورت و منافذباز پوستی، لایه برداری

  • دسته پخش مواد یا همان اکسیژن جت

جوانسازی پوست، نفوذ مواد مغذی به لایه های پایین تر پوست یا عمق پوست

  • دسته امواج اولتراسونیک

جوانسازی پوست، افزایش جریان خون و متابولیسم سلول های پوستی

  • دسته نور درمانی یا همان ال ای دی صورت

سفت سازی پوست، لاغری ، افزایش جریان خون، تنظیم چربی پوست

  • دسته چکش یخی یا همان دسته کولینگ

نقد و بررسی : دستگاه آکوا پیل پنج کاره Aqua Peel 5in1

مدت زمان زیادی از ورود دستگاه‌های زیبایی پوست به سالن‌های زیبایی و آرایشگری نگذشته است. اغلب آرایشگران لاین زیبایی پوست ( پاکسازی،جذب و لیفت ) را به کار خود اضافه کرده‌اند. دستگاه‌هایی نظیر آکوا فیشیال ، آکواجت یا همان هیدروفیشیال تا حدود زیادی میتوانند نیاز سالن‌داران را برطرف کنند. اما جدیدترین دستگاه که زمان زیادی از تولید آن نمیگذرد ، آکوا پیل پنج کاره میباشد. این محصول با برخورداری از 5 کاری، شاید در تعداد کارایی نسبت به رقیبانش ضعف داشته باشد اما این پنج کار را به بهترین شکل ممکن انجام میدهد. همین موضوع باعث شده است که طرفداران زیادی پیدا کند و در صدر محصولات پر استفاده توسط کلینیک‌های زیبایی پوست قرار گیرد. در ادامه جهت بررسی تخصصی آکواپیل با فروشگاه روژانو همراه باشید.

خرید آکوا پیل پنج کاره

آکواپیل پنج کاره

دسته‌های آکواپیل شامل دسته‌ی التراسونیک، چکش سرد، میکرودرم، اسپری اکسیژن و ماسک LED میباشد که در زیر تاثیرات هر کدام را بطور کامل شرح خواهیم داد.

التراسونیک: یکی از عمده تاثیرات این دسته ، افزایش رطوبت پوست میباشد. همچنین فرآیند عملکری دسته بگونه‌ای است که رنگ پوست را طی چندین دوره استفاده روشن‌تر خواهد کرد.همانطور که میدانید ، اصلی‌ترین وظیفه دسته التراسونیک آکواپیل ، افزایش میزان جذب مواد به پوست است.حال این مواد میتوان شامل سرم‌های مغذی ، کوکتل‌های آبرسان و ضد چروک باشد.

دسته التراسونیک آکواپیل

دسته چکش سرد: این دسته علاوه بر لیفت و جوانسازی پوست ، ماساژور فوق‌العاده پوست نیز بوده و با دمای پایین و سرد خود ، بهترین گزینه جهت تقویت پوست و افزایش حالت ارتجاعی آن میباشد. از دیگر مزایای محصول میتوان به افزایش میزان گردش خون و تسکین و بستن منافذ پوست اشاره کرد.

دسته چکش سرد آکوا پیل پنج کاره

میکرودرم: یکی از نقاط قوت آکوا پیل پنج کاره ، دسته میکرودرم آن بوده که عملیات پاکسازی پوست را با توجه به تداخل آب با آن، به بهترین شیوه ممکن انجام میدهد. این دسته با قدرت مکش مناسب خود ، پوست را جوش‌های چرکین و سر سیاه پاکسازی کرده و حتی میتواند آبرسان قوی پوست نیز باشد.

خنک سازی پوست بعد از درمان، رفع قرمزی پوست، سفت سازی و بستن منافذ باز پوستی


مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط